Mūsu vēsture

Zhengfu Plastic Industry Co Ltdir profesionāls vinila dekoru ražošanas ražotājs. Sākotnēji tā tika izveidota 1993. gadā wuxi Zhengshan Industrial Co., Ltd un 2015. gadā tika pārkustināta Xinhua pilsētā." Fuflooring", tās labi pazīstamais tirdzniecības nosaukums, ir savs jaunās paaudzes apdares produkts, kas ir izgatavots no videi draudzīgiem un energotaupīgiem materiāliem.


Mūsu rūpnīca

Mūsu uzņēmuma gatavais stāvs var ražot 200 000 kvadrātmetru mēnesī, bet bāzes materiālu jauda līdz 1 miljonam kvadrātmetru mēnesī. Visi mūsu produkti ir pārdoti visā valstī, bet arī eksportēti uz starptautiskajiem tirgiem, piemēram, Amerikas Savienotajām Valstīm, Kanādu, Spāniju, Lielbritāniju, Krieviju, Dāniju, Tuvajiem Austrumiem, Dienvidaustrumu Āziju un citām valstīm un reģioniem.

Kopā ar profesionāliem ražošanas standartiem, augstas kvalitātes produktiem, saprātīgām cenām un laika pakalpojumiem. mēs ceram, ka jūsu partneris pievienojas.


Mūsu produkti

PVC grīdas segums, WPC grīdas segumiem, sienu panelis

1


Produkta lietojumprogramma

Biroji, skolas, slimnīcas, sporta vietas, iepirkšanās laukums, viesnīcas un citas sabiedriskās vietas un ģimenes.


Ražošanas tirgus

Tās produkti jau ir labi saņemti kopumā tauta, kā arī aizjūras tirgus, piemēram, ASV, Kanāda, Kolumbija, Spānija, Beļģija, Mid-East un Dienvidaustrumu Āzijā.